Profesionálne osvetlenie, pódiá, projekcia, plátna - osvetlovacia technika

Osvetlenie je neoddeliteľnou časťou každej akcie, dodáva neprekonateľnú atmosféru. Vďaka našej rozsiahlej ponuke máme moderný technologický svetelný park, sme dobre vybavení aj pre najneobvyklejšie požiadavky a priania.


Koncertné a event osvetlenie

Koncertné a event osvetlenie


Dekoračné led osvetlenie

Dekoračné led osvetlenie


Osvetlenie na párty

Osvetlenie na párty


Ovládanie svetiel, pulty, dimmery, DMX

Ovládanie svetiel, pulty, dimmery, DMX


Osvetlenie dotvára celkovú atmosféru organizovanej akcie. Počty a typ svetiel volíme vždy podľa charakteru podujatia a osvetľovaných priestorov.

Profesionálna osvetľovacia technika

Farebná svetelná, nasviecovacia a efektová technika je neoddeliteľnou súčasťou všetkých promo akcií, diskotéky, večierku, koncertu a iného hudobného vystúpenia alebo módnej prehliadky.

Vďaka vybaveniu, ktorým disponujeme, sme schopní zabezpečiť kvalitné osvetlenie nielen menších akcií, ako sú firemné večierky, ale aj osvetlenie koncertov alebo festivalov väčších rozmerov. Našich služieb môžete využiť po celej Slovenskej a Českej republike.

osvetlenie koncertov

Dokonalá osvetľovacia technika je veľmi dôležitá pre vytvorenie správnej atmosféry. Spoločnosť Parillasound má vďaka svojim bohatým skúsenostiam so zaistením osvetľovacej techniky nápady, vďaka ktorým budú aj vaše akcie jedinečné a nezabudnuteľné. Svetelná technika, ktorú zabezpečuje naša spoločnosť, ponúka kreatívne riešenie a realizáciu na profesionálnej úrovni.

Osvetlenie na firemnú akciu vyžaduje moderné riešenia

Ak hľadáte firmu, ktorá vám zaistí profesionálne osvetlenie, ste na správnom mieste.  Špecializujeme sa nielen na ozvučenie, ale aj na osvetlenie akcií profesionálnou efektovou technikou.

Zaistíme vám koncertnú aj dekoračnú led osvetľovaciu techniku

Rozhodli ste sa pre organizovanie koncertu, diskotéky, či firemnej party a neviete si rady s osvetlením akcie? Máme bohaté skúsenosti s osvetľovaním akcií s profesionálnou osvetľovacou technikou. Techniku si u nás môžete zapožičať alebo si k nej zaistiť aj profesionálny servis a inštaláciu. Kvalitná osvetľovacia technika je zárukou spokojnosti vašich hostí či návštevníkov.

Naša spoločnosť zabezpečí osvetlenie koncertov, festivalov, zábav, prehliadok, večierkov, diskoték a iných spoločenských podujatí profesionálnou osvetľovacou technikou. 

Osvetlenie akcií

  • Osvetlenie plošné
    Plošné osvetlenie sa používa k bežnému osvetleniu večerných a nočných podujatí.
    Osvetlenie pódia a vonkajších plôch, osvetlenie budovy patrí medzi naše časté činnosti.
  • Osvetlenie efektové
    Pre efektové osvetlenie sa používajú bežné efektové svetlá a inteligentné svetlá.

Prenájom osvetlovacej techniky

Ponúkame možnosť prenájmu osvetľovacej techniky na vaše akcie. Disponuje osvetľovacou technikou len profesionálnych značiek.

Kvalitné a vhodne navrhnuté osvetlenie patrí dnes k základom každej kultúrnej a spoločenskej akcie.

Informácie a cenová ponuka - osvetlenie podujatí

Meno:
Email:
Telefón:
Správa